пятница, 2 марта 2018 г.

Настановча сесія для вчителів початкових класів, які у 2018/2019 н.р. навчатимуть учнів 1-х класів

         23 лютого 2018 року у приміщені Гусятинської райдержадміністрації проведено настановчу очну сесію для вчителів початкових класів, які у 2018/2019 н.р. навчатимуть учнів 1-х класів «Сучасний вчитель як провідник змін. Нові ролі вчителя в контексті сучасних змін».
Завідувач Гусятинського районного методичного кабінету Цвігун Г.Й. привітала освітян Гусятинського району, Гусятинської ОТГ та Васильковецької ОТГ із важливим кроком у їхній педагогічній діяльності – підвищенням кваліфікації відповідно  до Концепції «Нова українська школа».
  Із педагогами працювала команда тренерів, які пройшли відповідне навчання: регіональний тренер НУШ Добровольська О.М., в.о. директора Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №14, Мельничук Р.Б., методист з початкової освіти Гусятинського райметодкабінету, Перун Л.І., методист відділу освіти Гусятинської селищної ради та Мимрик І.В., методист методичного кабінету відділу освіти Васильковецької сільської ради.
 Заняття проводились одночасно у двох групах за модульною системою у лекційній та тренінговій формі згідно плану. Тренери разом з педагогами моделювали ранкову зустріч, спільно створювали правила групи, вели нотатки у «Щоденнику вражень», відображали «Шкалу ставлень до реформи» та проектували модель сучасного вчителя Нової української школи.
 Для вчителів майбутніх першокласників тренерами проведено огляд статей нового Закону України «Про освіту», розглянуто особливості розвитку дітей 6-7 річного віку та особливості їх психічних і пізнавальних процесів, акцентовано увагу на основних аспектах інтегрованого навчання та проведено цікаві практичні вправи на рефлексію та створення оптимального фізичного середовища  класної кімнати учнів 1 класу.
  За відгуками учасників очної сесії, у них значно зросла особистісна мотивація.

Комментариев нет:

Отправить комментарий